Kullanıcı Adı:  
Şifre:     
Kayıt Ol Yardım Üye Listesi Takvim Yeni Mesajlar Bugünkü Mesajlar Arama

Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi okulda*
Yazar Mesaj
badness Çevrimdışı
Acemi Üye
**

Rep Puanı: 0
Hangi okulda*

Hangi okulda

Ahmet okuldan eve çok mutlu bir halde gelir. Annesi bu mutluluğunun belli bir nedeni olup olmadığını öğrenmek ister ve;

- Okulda neler yaptınız anlat bakalım, acaip neşeli görünüyorsun...

- Patlayıcı madde imal ettik.

- Peki yarın ne yapacaksınız okulda?

- Hangi okulda?..

------------------------------------------------------------------------
Çok Uzakta Olamaz

Öğretmen derste Ali'ye sorar:
- İngiltere nerededir?
Ali:
- Bilmiyorum, öğretmenim.
Öğretmen:
- Git evdekilere sor, yarın tekrar soracağım.
Ali eve gelir ve babasına sorar.
Babası:
- Tam olarak bende bilmiyorum nerede diye, ama çok uzakta olamaz, çünkü bizim şirkette bir tane İngiliz çalışıyor, işe yürüyerek geliyor.

-----------------------------------------------------
Geveze

Kızın biri okulda çok geveze idi. Herkes şikayetçiydi. Müdür bir gün kızın babasına telgraf çekti:
-Kızınız çok geveze, diliyle ortalığı karıştırıyor. Lütfen çaresine bakınız.
Telgrafın cevabı gelir:
-Siz gelin bir de annesini görün. Geveze nasıl olurmuş!
------------------------------------------------------
2X3 Kaç Eder?

Küçük Murat okuldan eve gelir ve üzgün bir şekilde "Matematik dersinden 1 aldım" der. Babası hemen sorar;
-Nasıl becerdin peki bunu?
Murat anlatmaya başlar:
-Öğretmen 3X2 kaç eder, diye sordu ben de 6 dedim. Babası hemen oğlunu tasdikler ve "Fakat bu doğru" der.
Ali anlatmaya devam eder,
-Sonra da "2X3 kaç eder?" diye sordu. Babası alaycı bir tavırla bakarak "Ne farkı var ki?" der.
Ali de kafasıyla onaylayarak:
-bende öğretmene aynı senin dediğini söyledim işte...
-------------------------------------------------------
Anonim

Öğretmen derste anonim kelimesinin anlamını anlatıyordu:
-Anonim isimsiz demektir. Kime ait olduğu belli olmayan ürünlere anonim denir.
O esnada bir kahkaha duyulur ve öğretmen sorar:
-Kim güldü?
Arka sıralardan bir cevap gelir:
-Anonim!
---------------------------------------------------------
Uçaklar

Temelcik öğretmenine soruyormuş,

-Tünyamuz pi cün yok olacak mi?

-Evet yavrum.

-Peçi uçan uçaklar nereye inecek?
----------------------------------------------
Ne Öğrendik?

Öğrenci:
“Öğretmenim, bugün biz ne öğrendik?”
Öğretmen
“Çok garip bir soru bu çocuğum.”
Öğrenci:
“Çok garip olduğunu ben de biliyorum ama ne yapayım. Babam akşam eve gidince soruyor da.”
----------------------------------------------------
İnsaf

Öğretmen sordu: - "Oğlum, bir inek yaklaşık ne kadar süt verir?"

Sütçünün oğlu yanıt verdi:
- "Belli olmaz ki efendim. Babamın insafına kalmış..."
-------------------------------------------------------
En Yararlı Hayvan

Öğretmen sordu: "En yararlı ev hayvanı hangisidir?"diye sordu.
Bir öğrenci yanıt verdi:
İnektir öğretmenim. Eti, sütü, kemiği, derisi, gübresi yani herşeyi işe yarar. Üstelik küfür olarak da kullanılır...
--------------------------------------------------------
Kültürlü Olmak

Hocaya sormuş öğrencisi: "Hocam, kültürlü olmak için ne yapmak gerekir?"

Hoca demiş ki; "Üç tane üniversite bitirmek lazım.."
Öğrenci üç üniversite bitirip gelmiş..

Hocam, üç üniversite bitirdim, şimdi kültürlü oldum mu?
Hoca "Hayır" demiş "Hepsini sen bitirmeyecektin. Birini deden,
birini baban, birini sen bitirecektin."
----------------------------------------------------------------
Küçük Kusur

Minik kız elinde karnesiyle evden içeri girmiş. Karnesini babasına göstermiş. Babası bir bakmış baştan aşağı pekiyi, bir iki tane de iyi
var, ama öğretmen karnenin altına şöyle bi not düşmüş:

- "Çok akıllı ve yetenekli bir çocuk fakat bir kusuru var, derste çok
konuşuyor. Buna nasıl son verebileceğimiz hakkında fikirlerim var, en kısa zamanda siz velisiyle de paylaşmak istiyorum"

Baba bunun üzerine karneyi imzalamış ve öğretmenin görüşlerinin altına kendi de bi not düşmüş:

- "Lütfen paylaşalım, çünkü işe yararsa ben de annesinde
uygulayacağım.."
----------------------------------------------------
Sen benim kim olduğumu biliyor musun ?

Üniversitenin büyük amfisinde 800 kişinin katıldığı bir imtihan…
Süre iki saat… Profesör son derece sert ve sürenin esnetilmesine imkân yok.

Cevapları yetiştiremeyen kalıyor. Bu yüzden bütün talebeler harıl harıl kâğıt dolduruyorlar. Ama birisi ağırdan gidiyor. Biraz düşünüyor biraz yazıyor. Hiç aceleci bir hâli yok.

Derken süre doluyor. “Getirin kâğıtları çocuklar” diyor profesör ve herkes bitirebildiği kadarıyla kâğıdını getirip masanın üzerine koyuyor. Veren çıkıyor, veren çıkıyor, masanın üzerindeki kâgıtlar birikiyor. Sınıfta hiç talebe kalmıyor. Bir kisi hariç. Bizim ağırdan giden talebe hiç istifini bozmadan yazmaya devam ediyor.

Böylece biraz daha zaman geçtikten sonra, bizimki kalkıp kürsüye gidiyor ve kâğıdını bir sonraki ders için hazırlıklarını tamamlamakta olan profesöre uzatıyor. Profesör kızarak:
-Hayır! Çok geç kaldın. Artık senin kağıdını alamam…
Bizimki ters ters bakıyor:
-Sen benim kim olduğumu biliyor musun?
-Yoo, aslında bilmiyorum. Ne olacak?
-İyi öyleyse, diyor bizimki ve yığılı duran imtihan kağıtlarını bir kısmını kaldırıyor ve araya kendi kâgıdını koyup kâgıtları tekrar düzeltiyor. Sonra da:
-İyi günler hocam, deyip profesörün şaşkın bakışları arasında yürüyüp gidiyor.
----------------------------------------------------------------------------------
Küçük Kusur

Minik kız elinde karnesiyle evden içeri girmiş. Karnesini babasına göstermiş. Babası bir bakmış baştan aşağı pekiyi, bir iki tane de iyi
var, ama öğretmen karnenin altına şöyle bi not düşmüş:

- "Çok akıllı ve yetenekli bir çocuk fakat bir kusuru var, derste çok
konuşuyor. Buna nasıl son verebileceğimiz hakkında fikirlerim var, en kısa zamanda siz velisiyle de paylaşmak istiyorum"

Baba bunun üzerine karneyi imzalamış ve öğretmenin görüşlerinin altına kendi de bi not düşmüş:

- "Lütfen paylaşalım, çünkü işe yararsa ben de annesinde
uygulayacağım.."
----------------------------------------------------------
S€ÑÎ S€VDİĞÎM ÎÇÎÑ ÔZÛR DİLÊRÎM BÎTAÑ€M
--------------------------------------------------------
İçMe İçMe DiYoSuN ZaRaRlI LaN SeNsiZlİk BaNa ÇoKmU YaRaRlI... :?
-----------------------------------------------------------
benim için bir tek sen vvarsın bırak gerisi kıskansın
---------------------------------------------------------

Herkez mutlu olmayı ister ama benimle mutsuzluğada varmısın........
------------------------------------------------------------------

£LL£RiN ßaşka £Li TutaRsa GözLéRiN ßaşka Gözé ßakaRsa kaLßiN ßaşka kaLp İciN AtaRsa İşté o zaman GözLéRiN £c£Lim £LL£RiN kaTiLim kaLßiN M£zaRiM OLuR..!!
----------------------------------------------------------------------

GüZeLlİgİm aLlAh wErgİSi TAtLıLıGıMDa K.D.V. sİ
--------------------------------------------------------------------
Şunu bilki; Ben seni sevdiğim için, Sen beni sevmedin...
------------------------------------------------------------------

BİR İNSANA YARDIM ETMEK TÜM İNSANLIGA YARDIM ETMEKTİR.
unutmak kolay olur çünkü hatırlamaya deymezsin...
----------------------------------------------------------

ÜnLem Koyup-uyaranLardan DeğiL-nokta Koyup-bıtırenLerdenim
-------------------------------------------------------------------
Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan,,,!!!
---------------------------------------------------------------------------

BeN OnA HeP DeGeR VeRdİm O İsE BaNa DeGiLdE BaŞkA ŞeYlErE DeGeR VeRdİ, BeN OnU SeVdİm O İsE BaŞkA ŞeYleRi BeNdEn DaHa ÜsTüN GöRdÜ, EgEr VaRsA DaHa BaŞkA İsTeKlErİn SöYlE ÇekİNmE ÇüNkÜ BeN Bu SaAtTeN SoNrA \" ÖlÜmÜ\" BiLe GöZe AlDım...♥
-----------------------------------------------------------------------

AŞK, Kaçmaktan çok kovalamayı görmekten çok düşlemeyi sevmekten çok özlemeyi sever ve AŞK öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer
------------------------------------------------------------------------------

doğarken okunan ezan öldüğümüzde kılınan namaz içindir

!..sAnA sEvMeYi ÖğReTemEm AmA sEnDe BaNa UnUtMaYı ÖğReTeMeZsİn..!
--------------------------------------------------------------------------
ŞU EZAN OKUNAN ÜLKEDE YILBAŞI TELAŞI NEDEN !!! ANLAMIYORUM...

SENİNLE OLMANIN EN GÜZEL YANI NE BİLİYORMUSUN?? ELİN ELİME DEĞMESEDE AVUÇLARIMI TERLETEN SICAKLIĞINI TAA İÇİMDEN HİSSETMEK
----------------------------------------------------------------------------

seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Şimdi benim kaç yıldızım var biliyormusun? Benim bir gökyüzüm varrr.... ♥
---------------------------------------------------------------------------

Aslında benim gözlerim yeşil güneşe bakınca ela güzele bakıncaysa fena oluyolar
-----------------------------------------------------------------------------

Yildizlar gibi parlar yuzun kalbindeki isik etrafina saçar durur seni bir gormem bir omre bedel Sen kayan yildizsin cunku Sen gercekten olmayansin ben goketeki yildizi kast etmistim
----------------------------------------------------------------------------------
Ansizin sevgi belirir yureginde Oysa yasiyordun yillardir bu sevgyyle Farkina vardin simdi seni seven gozleri gorunceBir huzun belirir yuzumde Kader zafer saymis caresizligime Gulumser yuregimde Gozyaslarim durmaz sensiz gececek gunleri dusununce
-----------------------------------------------------------------------------------
Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim, her baktiginda beni gorebilmen icin, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim, uzuldugunde gozyaslarini yagmur olup silebilmek icin, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen icin..
-------------------------------------------------------------------------------
Yardim etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yasama sevinci getir bana cokca olsun cabuk tukenmeyenlerinden. Ihtiyacim var bu ara unutmak uzereyim mutlulugu, unuttum sicak bir cayin tadini, esen ruzgarin serinligini, hadi durma oyle hatiralarimi canlandir, iyi olanlari..
-------------------------------------------------------------------------------
seni dunyada seven on kisi varsa bilki onlardan biri benim seni seven 5 kisi varsa onlardan biri gene benim seni seven bir kisi varsa o mutlaka benim seni seven kimse kalmamissa bilki ben olmusum.
-----------------------------------------------------------------------------
Butun mevsimleri bir gunde, butun yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle Bir tutam sevinc, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gonderiyorum sana.
Gunesin dogdugu da bir gercek battigi da... Kalbimin attigi da bir gercek, gunun bittigi de... Ne cikar tum gercekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en buyuk gercek...
-------------------------------------------------------------------------
Bir pinarsin icilen ama hic kanilmayan Seveni yaniltmayan, sevince yanilmayan Ozlenen sen, ozleyen sen, ozleten sen Varken doyulmayansin, yokken dayanilmayan
Ben olsam ah ben olsam O daglarda ben olsam O yollarda ben olsam Oralarda ben olsam Sokaklara ask yazardim Acilara son yazardim ben olsam.
Akilli adam aklini kullanir, daha akilli adam baskalarininda aklini kullanir...
Yasamak icin yalvarmadik olmek icinde yalvarmayiz.
kalbimi kanatan o sizi yuregime tuz basan o gozlerin cok sevdim ya ben seni sen birakip gittin beni o aski kahbedir derlerya ben o olmadim askim saglam oldu sen tam bir o cocugu oldun bu yuzden askin lanatli ve kahbe oldu donme geri istemem seni zaten unuttumda seni kaybol git simdi.
Butun mevsimleri bir gunde, butun yillari bir mevsimde yasamaya raziyim seninle Bir tutam sevinc, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gonderiyorum sana.
Biz birbirimize donmus iki ayna gibiyiz. Icimizde binlerce olsada goruntumuz biz sadece birbirimizi goruruz..
Bir insani sevmek onunla yaslanmayi kabul etmek demektir benim icin. Ben seni seviyorum ve bir omur boyu seninle olmak istiyorum.
doğan her güneş batmaya mahkum olduğu gibi doğan her insan ölmeye mahkum dur
Hayata niye geldim diye dusunmeye baslamistim. 21' imden sonra seninle tanisinca anladim dunyaya gelis sebebimi.
senin icin yasarken 2 kelimeye sigdiramiyorum seni seviyorum diyemiyorum niye zirlanip duruyorum bilmiyorum sana asigim diyemiyorum belki seninde sevecegini biliyorum ama soyluyemiyorum be guzel kabayi sonucta anlatamayiz anlamayiz.
Mutlu olmayi biliyorsan, sevmeyi bileceksin gercekten seviyorsan, omrunu vereceksin.
Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi. Bir insanin ozlemi olmali, ozlemle acan cicekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmali, tipkki senin gibi.
Sana bahceden gul degil gunesten atom koparip getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.
Once dustugumde kalkmayi, sonra aleve dokundugumda aciyi, sevmeyi ogrendim, sevilmeyi, her seyi ogrendim de "yalniz seni unutmayi ogrenemedim
Bana oyle bir mektup yaz ki sevgilim acar acmaz duyayim kokunu. Sevda essin basak saclarinda, sesin yuzumu ruzgarla bulsun...
Ask bir gule benzer cicek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin, diken kisminda ise sonsuz acilari yasarsin.
Ustad'a sormuslar kirilan kalp tekrar sever mi diye, ustad evet demis peki ustadim siz hic kirilmis bardaktan su ictiniz mi ustad peki sen bardak kirildi diye su icmekten vazgectin mi?
---------------------------------------------------------------------
susmak gerekir bazen fazla dusunmeden hayati umursamadan sadece 1 dk odaklanir insanin butun hayatini o bir dk sIkistirmak ister ve tum olur olmaz seslere ragmen susarlar ve umutlarina giden yolda bir sigara yakip yollarina devam ederler.
Insan geride biraktiklarini ozler, sahip oldugundan sIkilir, ulasamadigina tutulur. genelde ulasilmaz olan hep ask olur...!
Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim, her baktiginda beni gorebilmen icin, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim, uzuldugunde gozyaslarini yagmur olup silebilmek icin, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen icin..
Sana bahceden gul degil gunesten atom koparip getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.
Bir gece titreyerek uyanirsan, Bil ki resmini optugum andir ,Bir gun yaslar suzulurse o guzel gozlerinden, Bil ki bir tanem yoklugundan oldugum andir
-----------------------------------------------------------------
sana bu yalan dunyanda yalanci insanlarla yalan mutluluklar dilerim hoscakal yalan dunyanin yalanci insani birgun gelicek yanlisi dogruyu goruceksin ama o zamanda sen benim icin yalan olucaksinnn birakip gitmenin ne kadar aci oldugu sende anlicaksin senin olana sahip cikmazsan senin olana sahip cikarlar ve sana kaybettiklerini geriden izlemek kalir bu yazdiklarim en icten hislerim.
Sana yildizlar kadar yakin olmak isterdim her baktiginda beni gorebilmen icin, sana bulutlar kadar yakin olmak isterdim uzuldugunde gozyaslarini yagmur olup silebilmek icin, sana sen kadar yakin olmak isterdim ki beni, seni sevdigim kadar sevebilmen icin. sevgililer gunun kutlu olsun biricigim.
-----------------------------------------------------------------
(En son düzenleme: 03-27-2013 10:48 AM badness.)
03-27-2013 10:15 AM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı alıntı yap
admin Çevrimdışı
Administrator

Rep Puanı: 0
RE: Hangi okulda*

cok güzel
03-27-2013 12:05 PM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı alıntı yap
Yeni Cevap 

Foruma Git:

İstanbul duşakabin işleri İSTANBULLU DUŞAKABİN!